Forum PSKO - Forum dyskusyjne Strona Główna PSKO - Forum dyskusyjne
Forum Polonii Bułgarskiej

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Praca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PSKO - Forum dyskusyjne Strona Główna -> Polonia Bułgarska
Autor Wiadomość
globalforce
Gość

PostWysłany: Śro 19:59, 04 Lip 2012    Temat postu: Praca

Naszym Klientem jest Finanse Shared Services (AFSS) w Krakowie, Polska obsługi ich jednostek pomiędzy krajami w regionie EMEA. Ośrodek oferuje możliwość pracy w różnych procesów dla różnych lokalizacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Accountant with Bulgarian (General Ledger)
Miejsce pracy: Kraków (Polska)

Obowiązki:
w zależności od wydziału: przetwarzanie Record-To-Raport transakcji (General Ledger, Środki Trwałe, Komentarze zapasów, zamknięcia na koniec okresu, Księgowość Management) w interakcji z wewnętrznych klientów w regionie EMEA lub odpowiedzialnych za przypisane transakcji związanych z zakupem do zapłaty (Rachunki do zapłacenia, Płatności, sprzedawca Mistrz konserwacja danych) w regionie EMEA AFSS
przejście finansów i księgowości działalności z lokalnej finansów kraju jednostki organizacyjnej do AFSS organizacji,
realizacja zadań zgodnie z ustalonymi cele i terminy
zapewnienie gotowości operacyjnej, w tym odpowiedniej dokumentacji procesowej i wyszkolenia.

WYMAGANIA:
odpowiednie wykształcenie i sprawdzona wiedza w rachunkowości / finansów
3-5 lata doświadczenia w strefie księgowości / finansów
biegła znajomość angielskiego
komunikatywna znajomość języka bułgarskiego
doświadczenia z SSC, BPO w tym obszar rozruchu środowisko będzie silna przewaga
znajomość MSSF / GAAP będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w SAP Finansów będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
unikalne doświadczenie
stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosfera pracy
atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na [link widoczny dla zalogowanych]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Proszę podać następujące oświadczenie wraz z CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z Ochronie Danych Osobowych Sie 29, 1997 nr 133, poz. 883) ".
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PSKO - Forum dyskusyjne Strona Główna -> Polonia Bułgarska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach